Topné kabely a rohože pro vyhřívání venkovních ploch

Topné kabely pro vyhřívání venkovních ploch, dvoužilový topný okruh pro venkovní plochy. Dvoužilový topný okruh s ochranným opletením a přívodním studeným koncem, měrný výkon 30W/m, pro ochranu venkovních prostorů jako je vstup před domem, schody, nájezdy ke garážím a venkovní terasy před náledím a napadaným sněhem. Minimální průměr ohybu 50mm, průměr topného kabelu 8mm černé barvy, instalační teplota okolí -5°C - +80°C.Přívodní kebl o délce 5m na 230V. 

Pokyny pro instalaci a provoz topných kabelů
Topný kabel musí být připojen přes proudový chránič, topný kabel musí být ovládán termostatem, topné kabely se nesmí nikde křížit ani dotýkat, minimání vzdálenost smyček je 50mm, topný okruh nesmí nikde procházet tepelně izolačním materiálem.
Chraňte před mechanickým poškozením, a to jak před jeho zalitím (pozor na poškození např. stavebními kolečky, nářadím apod.), tak i po jeho zalití v případě dodatečných úprav plochy jako frézování kanálků a drážek.

Topné rohože pro vyhřívání venkovních ploch
Topné rohože pro venkovní plochy jsou určeny výlučně pro rozpouštění sněhu a ledu na parkovacích plochách, příjezdových komunikací, venkovních shodištích a terasách.
Topnou rohož je možné instalovat do betonu nebo kladecí vrstvy pod dlažbu, není možné instalovat do asfaltu. Výhodou topných fólií oproti topným kabelům, je její snadnější instalace a je velmi dobře tvárná, odolná a umožňuje použití ve vlhkém prostředí. Dodávají se v rozměrech 2,4m2 až 14,4m2 s výkonem 850W až do výkonu 5.000W.
Pozor, neinstalujte při teplotách nižších než -10°C.

Veškeré instalační návody k topným kabelům a topným rohožím, nalezněte u jednotlivých produktů jako přílohu PDF ke stažení.

Celkem 11 položekCelkem 11 položek