Loading...

Taneční a sportovní podložka

Hledáte-li aktivní zábavu do škaredého počasí, ideální volbou by pro vás mohla být interaktivní podložka. I když může znít spojení televize a cvičení poněkud bizarně, interaktivní podložka TvFit právě toto spojení umožňuje.

25.3.2013 | autor: Esvit.cz

TvFit je speciální podložka určená pro cvičení a zábavu, připojuje se k televizní obrazovce a jediné, co k ní potřebujete, je elektrická zásuvka a kousek místa před televizí. Není nutná ani žádná speciální instalace, stačí podložku připojit k televizi a můžete se začít bavit.


Podložka
je vhodná pro všechny, kdo se rádi hýbou, používat ji mohou i děti starší čtyř let. Umožní vám doma před televizí vyzkoušet nejrůznější druhy aktivit, a pokud rádi cvičíte, ale nemáte čas pravidelně chodit do posilovny, podložka vám jistě přijde vhod, televizi vám totiž změní v osobního trenéra.

Cvičení, které podložka nabízí je zaměřené na hubnutí, posilování i protahování. Nabízí aerobikové sestavy a pomůže při osvojování pozic z jógy. Pokud si budete s podložkou chtít zacvičit, trenér na obrazovce vám vždy vysvětlí, jak jednotlivé cviky provádět, neustále kontroluje, zda je děláte správně, hodnotí vás a počítá spálené kalorie.

Kromě cvičení TvFit nabízí i sportovní hry zaměřené na atletiku. Pokud jste si někdy chtěly vyzkoušet běh na sto metrů překážek nebo házet oštěpem, interaktivní podložka vám to umožní. Z pohodlí obývacího pokoje.

A hledáte-li zábavu na nedělní odpoledne, můžete si doma zarybařit nebo zahrát bowling. A protože je TvFit zároveň i taneční podložka, můžete si na ní samozřejmě zahrát i oblíbené taneční hry. Stačí si vybrat oblíbenou písničku a náročnost a podle šipek na obrazovce můžete začít tančit. Sami, nebo soutěžit se soupeřem ve hře pro dvojici.

Vypadá to, že letos si na jaro ještě hezkou chvíli počkáme a spolu s ním i na venkovní radovánky. Zkuste si tedy pořídit TvFit a zabavit se doma.

@parent