Loading...

Svítidla pro děti

Bojí se Vaše děti tmy a neusnou bez rozsvíceného světla? Sice Vám neporadíme, jak je strachu zbavit, ale můžeme Vám dát tip, jak jim usínání s rozsvícenou lampou či jakýmkoli jiným svítidlem usnadnit a zpříjemnit: pořiďte dětem speciální lampy určené právě pro ně.

15.7.2013 | autor: Esvit.cz

V nabídce firmy ESVIT najdete hned několik typů dětských svítidel, které do dětských pokojů vnese barvy a radost.

Jednou z možností je například stolní lampička Massive Snakey, kterou nabízíme hned ve dvou barevných provedeních, vybrat si můžete mezi oranžovou a zelenou. Lampička má tvar mile vypadajícího hada či žížaly, záleží na dětské představivosti, který bude dítě při spánku hlídat.

Ve tvaru hada Vám v případě zájmu můžeme dodat i nástěnné bodové svítidlo nebo stropní bodové svítidlo, ze kterého vaše dítě budou hlídat hned tři ostražité páry očí.

Pokud však Vaše dítě hady zrovna dvakrát nemusí a raději by se dívalo na jiná zvířátka, můžete si z naší nabídky vybrat například lampu ve tvaru žirafy či opice. A v případě, že zrovna nepotřebujete originální lampičku, ale rádi byste dětský pokoj oživili novým veselým svítidlem, nabízí se vám možnost pořídit do dětského pokoje například závěsné svítidlo. V nabídce najdete svítidla poskládané z jednotlivých druhů zvířátek, ale i variantu ZOO, které je kombinuje. Pokud dětem budete chtít udělat radost právě takovým svítidlem, ze stropu se na ně může usmívat třeba i zebra.

Ať už se dětský pokoj rozhodnete oživit čímkoli, věříme, že novým, veselým svítidlem děti potěšíte a dopřejete jim klidný spánek bez nočních můr.

@parent