Loading...

LED světelné zdroje

LED světelné zdroje jsou dnes jedním z nejvíce se rozvíjejícím oborem osvětlovací techniky. LED osvětlení je úsporné, ohleduplné k životnímu prostředí, moderní.

27.7.2016 | autor: Esvit.cz

LED osvětlení je moderní. LED žárovky jsou úsponé. LED světelné zdroje jsou díky svým rozměrům ideální pro designéry, kteří nyní mohou vytvářet osvětlení podle svých představ. LED žárovky postupně zvyšují svou výkonnost, zlepšují své parametry. Vzhledem k rostoucí poptávce se zvyšuje objem výroby LED zdrojů, snižuje se jejich cena a tak se stávají dostupnými i pro domácnosti a jsou vhodnou alternativou pro klasické žárovky. Pryč je doba, kdy LED světlo bylo nepříjemě namodralé, dnes mají LED žárovky teplé světlo srovnatelné s klasickými žárovkami a halogenovými žárovkami.

LEDky se dnes vyrábějí se všemy dostupnými paticemi, takže mohou nahradit klasické žárovky s paticemi (závitem) E27 a E14, můžeme jimi nahradit halogenové reflektorové žárovky v podhledech s paticí GU10, můžeme jimi nahradit halogenové žárovky na 12V s paticí GU5.3.

Prostě dnes si můžete vybrat LED žárovky do téměř jakéhokoliv svítidla, lineární LED trubice dokonce mohou nahradit i klasické lineární zářivky.

@parent