Loading...

Stmívací žárovka Philips

Hledáte něco originálního do domácnosti? Možná Vás zaujme jedna z novinek v našem e-shopu, efektní i efektivní žárovka Philips MASTER LEDBulb D 20-100W.

20.8.2013 | autor: Esvit.cz

Pokud si ji pořídíte, bude nejen osvětlovat vaši domácnost, ale zároveň i výrazně šetřit vaši peněženku. Její výkonost se dá srovnávat se sto wattovou žárovkou, ale její příkon je pětkrát menší, pouhých dvacet wattů. Vyzařuje teplé bílé světlo, má energetický štítek typu A a vydrží svítit až pětadvacet tisíc hodin.

Samotný výrobce sice použití žárovky doporučuje především pro hotelový průmysl, ale pokud budete chtít, určitě pro ni najdete využití i u sebe doma.

Výjimečná je žárovka už na první pohled, zaujme především kombinací ostře žluté hlavice a kovových částí. Další její výjimečnou vlastností je, že je stmívatelná a skvěle se díky tomu hodí na dotváření atmosféry a vytváření příjemného prostředí.

Tvar žárovky umožňuje vyzařování světla všemi směry, stejně jako jsme tomu byli zvyklý u klasické žárovky, a díky tomu je přeměna energie na světlo velice účinná a zaručuje tak co největší snížení provozních nákladů.

Jak už jsme naznačovali, žárovka se díky tomu hodí do veřejných prostor, kde je potřeba nepřetržité svícení, například do chodeb nebo na schodiště hotelů či restaurací. V případě, že budete chtít ušetřit ještě více energie, můžete jas žárovky libovolně upravovat. Dá se totiž použít s většinou stmívačů.

V nabídce najdete i model ze stejné řady, žárovku MASTER LEDbulb D 13-75W E27 WW, jejíž výkon odpovídá klasické žárovce o příkonu 75 wattů. Její skutečný příkon je však pouhých 13 wattů.

Tak co? Vyzkoušíte některou z nich?

@parent