Loading...

Ventilátory iCON

Při stavbě domu se často může stát, že se v projekčním plánu objeví místnost bez oken. Tento fakt nemusí nutně znamenat chybu, ale může to být konstrukční záměr, zvláště pokud se jedná o malou místnost sloužící jako záchod či spižírna. I tyto místnosti je však nutné občas větrat a jednou z možností, jak to udělat, je nainstalovat do ní ventilátor.

20.6.2013 | autor: Esvit.cz

V široké nabídce firmy ESVIT naleznete například ventilátory iCON, které mají množství skvělých vlastností. Věříme, že pokud ventilátor zrovna potřebujete, z nabídky si jistě vyberete.

Model iCON se vyrábí ve třech různých velikostech a má dva různé způsoby montáže, můžete jej nainstalovat na stěnu i na strop. Podle vlastností ventilátoru se odvíjí i jeho cena, můžete tak ventilátor pořídit už od třinácti set. Navíc můžete vybírat mezi bílým a stříbrným provedením.

Jedním z nabízených typů je například typ Airflow iCON. Tento výrobek je velmi tichý a výkonný a vyniká i moderním designem. Vhodný je do koupelen, na toalety, do kuchyní nebo spižíren, hodí se ale i do garáží či dalších prostor. Při provozu je ventilátor velmi tichý a za hodinu dokáže přečerpat téměř sto dvacet metrů krychlových vzduchu.

Ventilátor je možné používat s vlastním externím vypínáním, ale dá se připojit i na různé řídící moduly. Výrobce uvádí například spojení s měřením vlhkosti či časový nebo tahový vypínač a dají se nastavit i dva pasivní infra moduly.

Moduly je třeba dokoupit zvlášť, ale dají se k ventilátoru doplnit kdykoli, i dodatečně po jeho montáži. Pokud si plánujete pořídit i doplňkové moduly, také si je můžete objednat u naší firmy. Jsme si jistí, že v naší nabídce najdete, co hledáte.

@parent