Loading...

Vysoušeče rukou

S popiskem “čistý ručník pro každého” nabízí firma AEG své vysoušeče rukou. Domů do koupelny si ho sice asi pořizovat nebudete, ale možná by se Vám někam přece jen hodil. Zařizujete kancelář, ve které bude pracovat větší množství lidí? Nebo jste se konečně rozhoupali k tomu splnit si svůj celoživotní sen a otevíráte vlastní kavárnu?

5.8.2013 | autor: Esvit.cz

Ať už ho sháníte z jakéhokoli důvodu, věřte, že teplovzdušný vysoušeč rukou využijete kdekoli, kde se schází větší množství lidí a použití obyčejného ručníku se na takovém místě zdá nehygienické. Vysoušeč značky AEG je totiž bezdotykový, a tak nehrozí přenos případných virů a bakterií.

Spouštění přístroje ovládá infračervené čidlo, které zařízení spouští jen v případě, že se pod ním zrovna nachází něčí ruce. Pokud ne, opět se vypne a šetří díky tomu elektrickou energii, Vaši peněženku i životní prostředí. Při s rovnání s ostatními způsoby sušení rukou totiž elektrické vysoušeče vychází jako vítězové. A navíc jsou bezúdržbové.

Podobné vlastnosti mají i výrobky značky Stiebel. I ony se ovládají pomocí infračerveného snímače a zaručují tedy minimální provozní náklady. Jsou také bezúdržbové, pracují efektivně a nehlučně. Snadno se montují a do přístrojů obou značek se dá v případě zájmu nainstalovat i vůně, která je součástí balení.

Navíc se svrchní část vysoušečů vyrábí ze dvou různých materiálů, záleží, který model si vyberete. Pokud potřebujete spolehlivější materiál, který zvládne větší zátěž, můžete místo obvyklého plastu zvolit hliníkový kryt. Firma Stiebel navíc nabízí svůj vysoušeč ve dvou různých barevných variantách.

Už víte, který si vyberete?

@parent