Loading...

Zásobníkové ohřívače

Pokud jste si při pročítání našeho článku o průtokových ohřívačích řekli, že by pro vás byl vhodnější jiný typ, můžete zkusit ohřívač zásobníkový. Je vhodný pro každého, kdo chce mít neustále zajištěný přísun teplé vody a podobně jako průtokových ohřívačů i těch zásobníkových ohřívačů existuje velké množství.

30.5.2013 | autor: Esvit.cz

Dvěma základními typy jsou ohřívače tlakové a beztlakové, oba můžete najít v nabídce naší firmy. Liší se od sebe především tím, že ohřívače tlakové jsou vhodné k odběru vody na různých místech, zatímco ohřívače beztlakové umožňují odběr jen na jednom místě. K prvnímu typu je možné připojit jakýkoli typ baterie, ohřívače beztlakové však vyžadují také speciální beztlakovou baterii.

Oba však mají, podobně jako ohřívače průtokové, mnoho dalších funkcí, například nastavení teploty vody, signalizaci ohřevu či bezpečnostní pojistku. Vybírat navíc můžete z různých konstrukčních materiálů.

K umyvadlu můžete jako doplňkový ohřívač umístit třeba malý, pětilitrový beztlakový zásobník značky AEG, který má moderní design a spoustu užitečných funkcí. Jeho velkou výhodou je dobrá tepelná izolace, která šetří elektrickou energii, v pohotovostním režimu spotřebuje jen 0,23 kilowatthodiny za den.

Pokud hledáte vhodný ohřívač pro zásobování celé domácnosti, můžete zvolit jiný produkt značky AEG, nástěnný zásobníkový ohřívač. Vyrábí se v několika různých velikostech, a to od třiceti až po sto padesát litrů. I tento spotřebič má skvěle promyšlenou tepelnou izolaci a minimalizuje tepelné ztráty, zaručuje dlouhou životnost, a pokud jej hodláte vyměnit za starší spotřebič, usnadní vám instalaci díky univerzální montážní konzole. Teplota ohřevu se dá nastavit až do osmdesáti stupňů Celsia.

Ať už zrovna vybíráte jakýkoli typ ohřívače, věříme, že si ze široké nabídky firmy ESVIT vyberete.

@parent